wychowanie fizyczne

W dniu 23 czerwca, w środę odbędzie się Dzień Sportu Szkolnego. Zobacz plan imprezy.

Serdecznie zapraszamy

Uczniowski Klub Sportowy Fairway Krzeszowice – 10 lat działalności.

W 2021 roku przypada 10 rocznica założenia przy naszej szkole UKS Fairway Krzeszowice.

To pierwszy w Polsce uczniowski klub  z sekcją golfa.

W roku 2021 UKS będzie organizował konkursy golfowe, imprezy z okazji 10 lecia i zajęcia szkoleniowe dla młodzieży związane z tą grą.

Jak tylko  pozwolą warunki pandemiczne  zostanie przeprowadzony „Konkurs 10 lecia  UKS Faiway”.

Galowo, refleksyjnie z zachowaniem zaleceń sanitarnych, uczniowie i pedagodzy Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki  zakończyli rok szkolny 2019/2020. Uroczystość została zorganizowana w dwóch turach. W każdej z nich była liczna grupa uczniów, którzy pracowicie z pełnym zaangażowaniem w różne obszary życia szkoły, aktywności, wykorzystali miniony czas i istniejące możliwości. Pani Dyrektor Alicja Milczarek w asyście wychowawców poszczególnych klas wręczała dyplomy, podziękowania, nagrody książkowe.

W dniu 7 czerwca 2019 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach uczestniczyli w rajdzie „Skarby Powiatu”. Wraz z naszymi dwoma zespołami (klasa II a i II b) w rajdzie brały udział reprezentacje innych szkół powiatu krakowskiego.

Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy na dziedzińcu zamku w Piaskowej Skale. Szlak rajdu prowadził przez Ojcowski Park Narodowy do miejscowości Skała. Po drodze uczestnicy rozwiązywali zadania dotyczące wiedzy z zakresu flory, fauny i ukształtowania terenu parku narodowego.

UKS FAIRWAY zaprasza na zajęcia golfowe do Paczółtowic

9 czerwca 2018 /sobota/ - Dzień Otwarty UKSu od 10 do 13

16 czerwca 2018 /sobota/ -  zajęcia  treningowe od 10 do 13

                oraz  Wakacje z golfem

 25-28 czerwiec 2018 /pon-czw/ w godzinach 10 – 13

2 – 5 lipiec 2018 /pon – czw/  w godzinach 10 – 13

Sprzęt zapewnia organizator. Zajęcia prowadzone  są w grupie dla osób początkujących i w grupie  zaawansowanej. Zbiórka na parkingu pola golfowego zawsze o 10.00. Dojazd własny.

W pierwsze dwa tygodnie lipca na polu Golfowym w Paczółtowicach odbędą się wakacyjne zajęcia golfowy dla młodzieży. Pierwszy tydzień 3-7 lipca. Drugi 10-14 lipca.Zajęcia trwają od 10.00 – 13.00. Zapraszamy!

Zajęcia organizuje UKS Fairway Krzeszowice i obejmują one naukę i doskonalenie gry w golfa. Organizator zapewnia sprzęt golfowy dla ćwiczących. Zajęcia są bezpłatne. Dojazd własny. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice. 

W dniu 14 czerwca 2017 roku na boisku „Orlik” w Krzeszowicach rozegrano IV Dwubój piłkarsko-golfowy zorganizowany dla młodzieży gimnazjalnej naszej Gminy. W tym roku do reprezentacji  gimnazjalistów dołączyła drużyna Liceum w Krzeszowicac złożona z uczniów klas pierwszych i drugich.

Pierwsze miejsce i Puchar Dwuboju wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krzeszowicach pokonując w finałowym meczu drużynę Gimnazjum z Zalasia.

 

Sympatyczne uczennice klasy 3a zapraszają na aktywne spędzanie wolnego czasu. W czasie długich przerw od dnia 24.04. do 28.04.2017(przy sprzyjającej pogodzie) będziemy się spotykać na placu obok naszej siłowni. Angelika, Ala i Manuela poprowadzą dla Was ćwiczenia przy muzyce i na przyrządach. Zapraszamy!

 

Podczas ostatnich zajęć golfowych w roku 2016 organizowanych przez UKS Fairway rozegrano po raz siódmy Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Liceum w Krzeszowicach. Pierwsze miejsce zdobył Dariusz Jaśkowiec uczeń szkoły podstawowej w Zalasiu, drugie miejsce przypadło po dwuetapowej dogrywce dla Bogdana Jaśkowca ucznia Liceum w Krzeszowicach a trzecie dla Magdaleny Brzózki z Gimnazjum w Zabierzowie.

 

UKS Fairway zaprasza na VII Turniej Golfowy  o Puchar Dyrektora Liceum, który odbędzie się w dniu 29 października 2016 roku na polu golfowym w Paczółkowicach. Start o godzinie 10.00

Informujemy, że Bieg Niepodległości w Czernichowie odbędzie się  10 listopada /czwartek/. Szkołę reprezentują 3 uczennice i 3 uczniów. Proszę zainteresowane osoby o zgłaszanie się do nauczycieli wf. Wyjazd ok. 11.00 – powrót ok. 14.00

Strony