informatyka

Dzień Bezpiecznego Internetu  jest  obchodzony 9 lutego   z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Tegoroczne hasło przewodnie brzmi: "Działajmy razem!"

W dniu 13 czerwca 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie odbyła się coroczna uroczysta Gala Talentu Powiatu 2019 podczas której władze powiatu krakowskiego uhonorowali uczniów powiatowych szkół ponadgimnazjalnych, wyróżniających się szczególnymi osiągnięciami.

W dziedzinie matematyczno-informatyczno-przyrodniczej tytuł Talent Powiatu otrzymali uczniowie z naszej szkoły Bartosz Gut, Michał Kurdziel, Kacper Kornecki.

Naszym Talentom serdecznie gratulujemy!

18.06.2015 W Zespole Szkół RCKU w Czernichowie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród przewodniczącego Rady Powiatu „Talent Powiatu”. Z naszego Liceum nominowani do nagrody byli: Wojciech Różowski z klasy I b oraz Michał Basa z klasy  II b. Spośród 5 kategorii obaj Nasi uczniowie zostali laureatami w dwóch kategoriach tj: Wojciech Różowski za osiągnięcia w dziedzinie matematyczno-przyrodniczej – jako laureat I miejsca w Konkursie młodych naukowców E(x)ploryoraz Złoty medalista w kategorii programowanie na Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Informatrix 2015 World Final”.