Uczniowski Klub Sportowy Fairway Krzeszowice – 10 lat działalności

Uczniowski Klub Sportowy Fairway Krzeszowice – 10 lat działalności.

W 2021 roku przypada 10 rocznica założenia przy naszej szkole UKS Fairway Krzeszowice.

To pierwszy w Polsce uczniowski klub  z sekcją golfa.

W roku 2021 UKS będzie organizował konkursy golfowe, imprezy z okazji 10 lecia i zajęcia szkoleniowe dla młodzieży związane z tą grą.

Jak tylko  pozwolą warunki pandemiczne  zostanie przeprowadzony „Konkurs 10 lecia  UKS Faiway”.

20 najlepszych uczestników będzie mogło w nagrodę pojechać na zajęcia   na pole golfowe w Paczółtowicach.

Tradycyjnie zorganizujemy,  jak co roku,  Dwubój piłkarsko –golfowy pod patronatem Jerzego Dudka, oraz Turniej dla początkujących golfistów o Puchar Burmistrza  Krzeszowic a w  wakacje Tydzień gry w golfa  na Polu Golfowym w Paczółtowicach gdzie młodzież naszej szkoły mogą spotkać się na zajęciach nauki i  doskonalenia gry w golfa.

W czasie roku szkolnego będą organizowanie wycieczki edukacyjne z wychowania fizycznego na Pole golfowe w Paczółtowicach. W tym roku szkolnym udało się nam przeprowadzić  jeden taki wyjazd dla klasy 1c.

Zapraszamy do udziału we wszystkich organizowanych imprezach.