IV Dwubój Piłkarsko-Golfowy pod patronatem Jerzego Dudka

W dniu 14 czerwca 2017 roku na boisku „Orlik” w Krzeszowicach rozegrano IV Dwubój piłkarsko-golfowy zorganizowany dla młodzieży gimnazjalnej naszej Gminy. W tym roku do reprezentacji  gimnazjalistów dołączyła drużyna Liceum w Krzeszowicac złożona z uczniów klas pierwszych i drugich.

Pierwsze miejsce i Puchar Dwuboju wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Krzeszowicach pokonując w finałowym meczu drużynę Gimnazjum z Zalasia.

Dodatkowo uczniowie rywalizowali w konkursie golfowym na ćwicząc celność uderzeń. Pierwsze miejsce zajął Stanisław Bień ze skutecznością 80%, drugie Krystian Zawada- oboje z Gimnazjum w Zalesiu. Trzecie miejsce zajął Wojciech Szecówka z Gimnazjum w Krzeszowicach. Gratulacje!

Wszystkie drużyny rywalizowały jednocześnie o Puchar Dyrektora Liceum i zdobywca tego trofeum została drużyna złożona z uczniów naszej szkoły. Gratulacje!

Dwubój  organizowany była przez UKS Fairway Krzeszowice działający przy Liceum w Krzeszowicach.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice