II Dwubój Piłkarsko-Golfowy o Puchar Jerzego Dudka

W środę 10 czerwca 2015 odbył się na boisku „Orlik” w Krzeszowicach II Dwubój Piłkarsko-Golfowy o Puchar Jerzego Dudka. Organizatorem imprezy był UKS Fairway działający przy Liceum w Krzeszowicach. W zawodach uczestniczyły reprezentacje czterech Gimnazjów Gminy Krzeszowice. Turniej piłkarski wygrali i zdobyli Puchar uczniowie z Gimnazjum w Woli Filipowskiej /dwa zwycięstwa i jeden remis/, drugie miejsce wywalczyli reprezentanci Gimnazjum w Krzeszowicach /dwa remisy i jedno zwycięstwo/ a trzecie miejsce Gimnazjum w Zalasiu. Czwarte miejsce przypadło bardzo walecznej i ambitnej reprezentacji Gimnazjum z Tenczynka.

Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale a szkoły upominki od organizatorów oraz dyplomy z autografem Jerzego Dudka.

W rywalizacji w turnieju golfowym wzięło udział 20 gimnazjalistów. Pierwsze miejsce ze 100% celnością wywalczył Kacper Żbik /Wola Filipowska/, drugie zdobył Jakub Gładkowski /Wola Filipowska/ a trzecie miejsce przypadła dla Damiana Nowaka z Gimnazjum w Zalasiu. Najlepsi golfiści otrzymali okolicznościowe statuetki. Gratulacje!!! II Dwubój Piłkarsko-Golfowy o Puchar Jerzego Dudka objął patronatem Burmistrz Gminy Krzeszowice. Dwubój jest realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice oraz fundacji Sport Support Lider Animator.