ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W dniu 23 czerwca odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie dziewiątej, a tematem przewodnim były słowa piosenki „Wakacje, znów będą wakacje…”

Z okazji zakończenia roku zaproszeni zostali goście: Dyrektorzy Ośrodka Rehabilitacji Narządu Ruchu w Krzeszowicach: Pan Andrzej Osiniak i Pan Artur Baranowski, Wicestarosta Powiatu Pan Wojciech Pałka oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Stachańczyk.

Na początku odbyło się uroczyste wręczenie nagród książkowych i dyplomów dla wyróżnionych uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce lub uzyskali wysokie wyniki w konkursach, zawodach. Każdych został wyczytany przez Panią Dyrektor Alicję Milczarek, a następnie nagrodzony gromkimi brawami uczniów oraz gratulacjami od Wicestarosty Powiatu.

W następnej części dyrektorzy Ośrodka Rehabilitacji Narządu Ruchu w Krzeszowicach podziękowali zarówno uczniom naszego liceum, którzy w minionym roku szkolnym byli wolontariuszami w ORNR jak i pomysłodawczyni projektu, Pani Justynie Tekieli.

Później głos zabrała Pani Dyrektor oraz inni zaproszeni goście. Wszyscy życzyli zgromadzonym spokojnych i udanych wakacji, odpoczynku, świadomego wykorzystania czasu oraz tego, by we wrześniu wrócili do szkoły pełni energii do dalszej pracy.

Uroczystość uświetniły występy solowe dwóch utalentowanych uczennic: Adrianny Giruli i Kamili Szczurek.

Nie zabrakło również części artystycznej na wesoło. Rozdane zostały Teacherki 2017. Nauczyciele z naszego liceum byli nominowani w wielu „zaskakujących” kategoriach, a w ciągu ostatnich tygodni roku szkolnego uczniowie głosowali na tego, który najlepiej odpowiada danej kategorii. Wyniki zostały ogłoszone właśnie w piątek. Po rozdaniu wybranym nauczycielom nagród, klasa IIb oraz uczniowie z klasy pierwszej a  oraz drugiej a, pod opieką Pani Anny Kwiecień przedstawiła krótki skecz „Mój dzień w szkole” wykazując się niezwykłą pomysłowością, kreatywnością i poczuciem humoru, a także wielkim talentem aktorskim.

Przed rozejściem się na spotkanie z wychowawcami  pamiątkowe zdjęcie Pani Dyrektor wraz z wszystkimi wyróżnionymi uczniami zakończyło wspólny apel.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.